
Szkolenie kierowania ruchem drogowym odbędzie się 08.06.2019 r. o godz. 9.00 w Kurii Diecezjalnej.
Proszę o zainteresowanie, szczególnie Księży przewodników grup pielgrzymkowych. Zgłoszenia (imię, nazwisko uczestnika) do 01.06 b.r. proszę kierować na adres pawel-tracz1@wp.pl





Użytkowników dzisiaj : 8
Użytkownicy ostatnich 7 dni : 76
Użytkowników w tym miesiącu : 234
Użytkowników w tym roku : 1742
Wszystkich użytkowników : 217289
