Stąd wyruszyliśmy i tutaj wróciliśmy. Przez dwa dni 27 pielgrzymów pokonało blisko 200 kilometrów, niosąc w sercach swoje intencje, modlitwy i radość wspólnego pielgrzymowania. Dziś, kończąc nasze rowerowe pielgrzymowanie, dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie przebytą drogę, wzajemne wsparcie i świadectwo wiary. Podczas zakończenia uhonorowaliśmy lidera pielgrzymki – Tomasza, dziękując mu za prowadzenie nas przez pielgrzymi […]
2026
wyruszamy w drogę powrotną do domu. U stóp Matki Bożej Kalwaryjskiej zawierzyliśmy nasze intencje, nasze rodziny, bliskich oraz II Synod Diecezji Sosnowieckiej. Niech Maryja prowadzi nas bezpiecznie do celu i wyprasza potrzebne łaski na każdy dzień.
Przed nami kilometry wspólnej drogi i modlitwy Dziękujemy ks. Proboszczowi Janowi Gaikowi za gościnność i błogosławieństwo na drogę Prosimy o modlitwę i do zobaczenia na szlaku!












Użytkowników dzisiaj : 4
Użytkownicy ostatnich 7 dni : 68
Użytkowników w tym miesiącu : 249
Użytkowników w tym roku : 1757
Wszystkich użytkowników : 217304
