Parafia: św. Maksymiliana Marii Kolbego w Olkuszu
Patron: św. Maksymilian Maria Kolbe

Grupa Biało – niebieska pielgrzymuje od 1994 r. Wcześniej w ramach grupy Biało – czerwonej. Trzon pielgrzymów stanowią mieszkańcy Parafii p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Olkuszu.
Zapraszamy do odwiedzenia facebook’owej strony grupy Biało-niebieskiej 🙂





Użytkowników dzisiaj : 4
Użytkownicy ostatnich 7 dni : 72
Użytkowników w tym miesiącu : 230
Użytkowników w tym roku : 1738
Wszystkich użytkowników : 217285
