![]()
wyruszamy w drogę powrotną do domu.
U stóp Matki Bożej Kalwaryjskiej zawierzyliśmy nasze intencje, nasze rodziny, bliskich oraz II Synod Diecezji Sosnowieckiej. ![]()
Niech Maryja prowadzi nas bezpiecznie do celu i wyprasza potrzebne łaski na każdy dzień. ![]()





Użytkowników dzisiaj : 4
Użytkownicy ostatnich 7 dni : 72
Użytkowników w tym miesiącu : 230
Użytkowników w tym roku : 1738
Wszystkich użytkowników : 217285
