
Zapisy na pielgrzymkę do Grupy Biało-Czerwonej będą w niedzielę 6 sierpnia po Mszy Św. o godz. 8.30 i 10.00 oraz 4, 7 i 8 sierpnia po Mszy Św. o godz. 18.00. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 4 sierpnia po Mszy Św. o godz. 18.00.
Serdecznie zapraszamy.





Użytkowników dzisiaj : 8
Użytkownicy ostatnich 7 dni : 76
Użytkowników w tym miesiącu : 234
Użytkowników w tym roku : 1742
Wszystkich użytkowników : 217289
