
Ks. Andrzej Krupa wyruszył dzisiaj na pierwszy etap pielgrzymkowy Grupy Złotej. Rozpoczął swoje wędrowanie z Parafii Bożego Miłosierdzia w Jaworznie-Borach, gdzie pracuje jako wikariusz. Mszę Św. na rozpoczęcie odprawili: ks. Stanisław Janicki, proboszcz parafii oraz ks. Lucjan Bielas. Ks. Andrzej dotrze dzisiaj do Olkusza, żeby jutro wspólnie z całą grupą kapłanów wyruszyć na pielgrzymi szlak do Jasnogórskiej Pani.





Użytkowników dzisiaj : 5
Użytkownicy ostatnich 7 dni : 73
Użytkowników w tym miesiącu : 231
Użytkowników w tym roku : 1739
Wszystkich użytkowników : 217286
