
Dziś minął już trzeci dzień kapłańskiego pielgrzymowania.
Księża pielgrzymowali dziś z Jezusem Eucharystycznym!
O godzinie 18 w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Olkuszu odbyła się Msza Św. pod przewodnictwem ks. Biskupa Grzegorza Kaszaka, a po niej apel przygotowany przez grupę Biało- Niebieską.
Pozostały nam jeszcze tylko dwa dni pielgrzymowania. W czwartek kapłani dotrą na Jasną Górę, gdzie o godzinie 13:30 zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta 🙂





Użytkowników dzisiaj : 4
Użytkownicy ostatnich 7 dni : 72
Użytkowników w tym miesiącu : 230
Użytkowników w tym roku : 1738
Wszystkich użytkowników : 217285
