
Dziś rozpoczęliśmy drugi dzień pielgrzymkowego wędrowania. Pielgrzymi wyruszyli z Zendka, by wieczorem po liczącej około 30km trasie dotrzeć do Nierady 🙂 Już jutro pielgrzymi dotrą na Jasną Górę, by o godzinie 15 wspólnie uczestniczyć w Mszy Świętej. Serdecznie zapraszamy Was wszystkich do wspólnej modlitwy! 🙂





Użytkowników dzisiaj : 0
Użytkownicy ostatnich 7 dni : 66
Użytkowników w tym miesiącu : 263
Użytkowników w tym roku : 1771
Wszystkich użytkowników : 217318
