W sobotę 17 grudnia parafia Macierzyństwa NMP w Bolesławiu zaprasza na kolejny Dekanalny Wieczór Uwielbienia. Rozpoczyna się on Mszą św. o g. 17.00, po której uwielbienie Chrystusa poprowadzi młodzież dekanatu. Po zakończeniu, wszystkich byłych, obecnych i przyszłych pielgrzymów jasnogórskich z grupy fioletowej zapraszamy do salki maryjnej na spotkanie opłatkowe.






Użytkowników dzisiaj : 2
Użytkownicy ostatnich 7 dni : 66
Użytkowników w tym miesiącu : 247
Użytkowników w tym roku : 1755
Wszystkich użytkowników : 217302
