Pod malowniczymi ruinami zamku w Mirowie odpoczywali 10 sierpnia pielgrzymi Pielgrzymki Olkuskiej Diecezji Sosnowieckiej. Mimo zmęczenia większość przyszła jeszcze pod namiot, by wziąć udział w Apelu i wieczorze uwielbienia. A o samej pielgrzymce opowiada jej kierownik, ks. Marek Bigaj.





Użytkowników dzisiaj : 2
Użytkownicy ostatnich 7 dni : 112
Użytkowników w tym miesiącu : 183
Użytkowników w tym roku : 1691
Wszystkich użytkowników : 217238
