
I tak minął pierwszy dzień wyjątkowego pielgrzymowania. Nasi kapłani wyszli rano z Parafii Św. Andrzeja w Olkuszu 🙂 Jutro ruszą w dalszą drogę, by o godzinie 18 odprawić Mszę Św. w Przegini. Serdecznie zapraszamy do duchowego włączenia się w modlitwę poprzez realizowane na naszej stronie transmisję.





Użytkowników dzisiaj : 8
Użytkownicy ostatnich 7 dni : 76
Użytkowników w tym miesiącu : 234
Użytkowników w tym roku : 1742
Wszystkich użytkowników : 217289
