
Drodzy Siostry i Bracia, Pielgrzymi!
Narodzenie Jezusa w Betlejem skłania nas do dziękczynienia Bogu Ojcu za to, że nie zostawia nas samych. Daje nam swojego Syna – Słowo, które staje się Ciałem. Prawdziwy chleb z nieba, który podtrzymuje nas w doczesnym pielgrzymowaniu.
Umocnieni Słowem Boga podążajmy drogą wiary. Niech nikt nas nie zdoła odłączyć od miłości Chrystusowej. Eucharystia niech będzie centrum naszej codzienności. Nowy Rok 2021 niech przyniesie jeszcze głębszą tęsknotę za Bogiem i ogromną radość bycia z Nim. Pan Jezus niech wszystkim błogosławi, a Maryja i Józef troszczą się o każdego jak o Nowonarodzonego.
Błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego.
A.D. 2020





Użytkowników dzisiaj : 1
Użytkownicy ostatnich 7 dni : 65
Użytkowników w tym miesiącu : 246
Użytkowników w tym roku : 1754
Wszystkich użytkowników : 217301
