Wyjątkowy – ostatni Apel naszej pielgrzymki.
Jutro staniemy przed obliczem Pani Jasnogórskiej. Dziś zatrzymujemy się, aby podziękować. ![]()
Dziękujemy wszystkim, którzy byli częścią tej drogi!
Szczególne słowa kierujemy do najważniejszych uczestników – naszych pielgrzymów. To Wasze kroki, modlitwy, uśmiechy, a czasem i zmęczenie stworzyły ten wspólny, piękny czas. Każdy kilometr, każdy różaniec, każdy gest życzliwości – to cegiełki tej duchowej wędrówki.
Niech ten wieczór będzie pełen wdzięczności – wobec Boga, Maryi i wobec siebie nawzajem. Bo choć jutro dotrzemy do celu, ta pielgrzymka będzie trwać w naszych sercach dalej. ![]()
Gratulujemy Magdalenie Ogonek wygranej w konkursie! ![]()
![]()





Użytkowników dzisiaj : 8
Użytkownicy ostatnich 7 dni : 76
Użytkowników w tym miesiącu : 234
Użytkowników w tym roku : 1742
Wszystkich użytkowników : 217289
