W Targoszycach czekało na nas serdeczne przyjęcie i pyszny bigos od Caritas Diecezji Sosnowieckiej![]()
– chwila wytchnienia, która dodała nam sił.
Umocnieni ruszyliśmy w procesji za Najważniejszym – Jezusem w Najświętszym Sakramencie. ![]()
A potem przystanęliśmy na nabożeństwie pokutnym – cisza, zaduma, spotkanie z Bogiem. ![]()
Przed nami jeszcze ostatni odcinek dnia – krok po kroku, bliżej Jasnej Góry. ![]()
![]()





Użytkowników dzisiaj : 8
Użytkownicy ostatnich 7 dni : 76
Użytkowników w tym miesiącu : 234
Użytkowników w tym roku : 1742
Wszystkich użytkowników : 217289
