Wielki Czwartek skłania nas do zatrzymania się nad tajemnicą Eucharystii i Kapłaństwa. Drodzy Kapłani – w tym szczególnym dniu dziękujemy za Waszą obecność i służbę.
Za to, że prowadzicie nas do Chrystusa każdego dnia. Za Eucharystię, w której karmicie nas Chlebem Życia. Za sakramenty, słowo umocnienia i cichą obecność wtedy, gdy najbardziej jej potrzebujemy.
Dziękujemy za to, że jesteście także z nami na pielgrzymim szlaku, dzieląc trud, modlitwę i radość drogi. ![]()
Niech Jezus Chrystus – Najwyższy Kapłan – obdarza Was pokojem serca, siłą i światłem na każdy dzień. Niech Duch Święty odnawia w Was dar powołania i rozpala gorliwość.
A Matka Boża niech otacza Was swoją czułą opieką i prowadzi bezpieczną drogą. ![]()
Z modlitwą i wdzięcznością – Pielgrzymi
Bóg zapłać! ![]()






Użytkowników dzisiaj : 6
Użytkownicy ostatnich 7 dni : 71
Użytkowników w tym miesiącu : 255
Użytkowników w tym roku : 1763
Wszystkich użytkowników : 217310
