![]()
Stąd wyruszyliśmy i tutaj wróciliśmy.
Przez dwa dni 27 pielgrzymów pokonało blisko 200 kilometrów, niosąc w sercach swoje intencje, modlitwy i radość wspólnego pielgrzymowania. ![]()
Dziś, kończąc nasze rowerowe pielgrzymowanie, dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie przebytą drogę, wzajemne wsparcie i świadectwo wiary. ![]()
Podczas zakończenia uhonorowaliśmy lidera pielgrzymki – Tomasza, dziękując mu za prowadzenie nas przez pielgrzymi szlak. Wyróżniliśmy również najstarszą uczestniczkę – Lidię, najstarszego uczestnika pielgrzymki – Jana oraz najmłodszego pielgrzyma – Szymona.
Dziękujemy, że pokazujecie, iż pielgrzymowanie łączy pokolenia i jest dla każdego. ![]()
Bogu niech będą dzięki za ten piękny czas, a Matce Bożej Kalwaryjskiej za opiekę nad nami na każdym kilometrze drogi.
Do zobaczenia za rok! ![]()
![]()
![]()





Użytkowników dzisiaj : 3
Użytkownicy ostatnich 7 dni : 67
Użytkowników w tym miesiącu : 248
Użytkowników w tym roku : 1756
Wszystkich użytkowników : 217303
