pełen radości, uwielbienia, dziękczynienia i bliskości Matki Biskup Artur Ważny udzielił pielgrzymom pasterskiego błogosławieństwa
Pięknym koncertem uwielbienia w wykonaniu zespołu Te Deum w Złotym Potoku
Nabożeństwo pokutne, w którym przepraszaliśmy za słabości wypraszając miłosierdzie. W centrum naszej drogi była Eucharystia
Maryjo, jesteśmy młodzi. Już dzisiaj zależy od polskiej młodzieży następne tysiąc lat.