Nasz drugi dzień rozpoczął się poranną Eucharystią. Dała nam Ona siłę i determinację na nadchodzący dzień. Po wspólnej modlitwie wyruszyliśmy z Błonia, kierując się w stronę Jasła, gdzie nocujemy.
Dzisiejszy odcinek był wyjątkowo wymagający. Pogoda dostarczała nam różnych wyzwań – od słonecznego żaru, przez przelotne deszcze, aż po zjazdy i trudniejsze podjazdy.
Jednak nasi pielgrzymi nie dali się pokonać trudnościom.
Zmęczeni, ale szczęśliwi, dotarliśmy do Jasła, gotowi na kolejne wyzwania.
Serdeczne podziękowania kierujemy do gospodarzy, którzy z życzliwością przyjęli nas na pielgrzymim szlaku.





Użytkowników dzisiaj : 0
Użytkownicy ostatnich 7 dni : 87
Użytkowników w tym miesiącu : 190
Użytkowników w tym roku : 1698
Wszystkich użytkowników : 217245
