W ubiegłą niedzielę mszą świętą o godzinie 11.00 w kaplicy Jasnogórskiej Pani,⭐💙 ksiądz Grzegorz Woszczek – v-c dyrektor naszej pielgrzymki, wraz z pielgrzymami rozpoczął adwentowe przygotowanie na przyjście Pana. 🌠🌠🌠
Niech Maryja zawsze będzie naszą przewodniczką w drodze do nieba. 💙🌌





Użytkowników dzisiaj : 0
Użytkownicy ostatnich 7 dni : 55
Użytkowników w tym miesiącu : 264
Użytkowników w tym roku : 1772
Wszystkich użytkowników : 217319
