Witam serdecznie. Mam taką wielką prośbę. Założyliśmy konto na FB dla grupy Biało-Zielonej. Na tej stronie będą dodawane informację dla Pielgrzymów z dekanatu jaroszowieckiego. Na razie nie mamy strony internetowej, dlatego jeśli jest to możliwe, prosimy o udostępnienie tej strony Facbookowej na stronie „Parafia Rodaki”.
Ponieważ Księdza strona działa prężnie, pomyśleliśmy, że będzie to dobra reklama naszej grupy. Pragniemy zachęcić jak najwięcej ludzi do udziału w drodze do naszej Matki Częstochowskiej.
Pozdrawiam.
Łukasz Chmura






Użytkowników dzisiaj : 0
Użytkownicy ostatnich 7 dni : 87
Użytkowników w tym miesiącu : 190
Użytkowników w tym roku : 1698
Wszystkich użytkowników : 217245
